Tiia on soe ämmaemand. Kohe näha, et tegu on oma ala professionaaliga ja sellised peaksid kõik ämmaemandad olema. Ta on väga abivalmis ja aktsepteerib rasedat sellisena nagu ta on!

Väga tore ämmaemand. Tiia Puusild mitte ei ole ainult erakordne ämmaemand vaid ka kuulab naisi ja on toeks. Ta on väga sõbralik. Alati kättesaadav, kui on mingi mure. Soovitaksin teda kõigile 🙂

Nimelt õpin ise ämmaemandaks ja mulle määrati praktika juhendajaks Pärnu Haigla ämmaemand Tiia Puusild. Tiia on suurepärane ämmaemand, kes on nii südamlik ja hea. Ta hoolis kõikidest patsientidest, elas kaasa nii õnnele kui kurbusele jäädes iseendaks ja siiraks. Ta ei jäänud kunagi hätta. Mentorina naeratas alati ja kaasas ka mind kõigesse ega jätnud mind märkamata. Ta leidis minu jaoks aega ja tutvustas mind teistele.

Väga soe, sõbralik, mõistev. Aktsepteerib patsiendi arvamust.

Ämmaemand, kes on oma pika praktika jooksul pole oma tööst tüdinud, vaid on ühendanud tõeliselt professionaalsed oskused naiseliku tarkusega.

Ämmaemand, kellega koos saab sünnitada hirmuta ja teadmisega, et oled sünnitusel kuulatud ja märgatud ning toetatud. Ta oskab tekitada tunde, et just sinu rasedus on talle kõige tähtsam.

Helistada võib talle igal ajal iga murega.

Tiial on fenomenaalne empaatiavõime ja suurepärane usaldusside ning klapp inimestega.

Ta on suurepärane eeskuju ideaalsest ämmaemandast.

Tiia on tunnustamist väärt ämmaemand!