Leili on olnud meist paljudele kolleegiks, õpetajaks ning eeskujuks, kelle jälgedes käia, kelle moodi teha tööd ämmaemandana.

Leilis on peidus väga palju elutarkust, oskust käituda erinevates situatsioonides. Ta on ämmaemand, kes on elus palju kogenud ja õppinud. Ta on kolleeg, kelle juurde murega pöördudes tead, et ta alati aitab ja toetab ning annab kaasa ka mõne hea elutarkuse. Ta on kogemustega ämmaemand, kes armastab oma tööd, teeb seda suure pühendumuse ja uhkustundega.

Leili on soe ja toetav kolleeg, meeldiv ja heasüdamlik partner. Ta on suurepärane eeskuju tudengitele ning teistele ämmaemandatele. Ta on armastav ema oma kahele lapsele ning toetav abikaasa oma mehele. Leilit iseloomustab positiivsus, empaatia, hea kuulamisoskus, analüüsivõime. Tema on see, kes sisendab turvalisust ja hindab eneseteostust.

Leili on naine, kes armastab ilu – nii eneses kui teda ümbritsevas. Ta naudib head seltskonda, muusikat, raamatute lugemist, viibimist looduses. Leili ei näita kunagi välja oma väsimust, sest daamid ju ei väsi ja tema on tõeline daam.

Ta on imeilus naine, kolleeg, sõber ja õpetaja. Alati vitaalne, rõõmsameelne, entusiastlik, sportlik ja ääretult korrektne. Leili on suurepärane inspiratsiooni allikas, temalt on palju õppida nii Elu enda, ämmaemanduse kui ka naiseks olemise kohta.

Tehkem siis seda!