Ta on ülihea ema, kodurahu hindav abikaasa, imetlust vääriv kolleeg ja imeilus naine, nagu me kõik. Tal on suur sallivus, empaatia, hea kuulamisoskus, analüüsivõime, ta sisendab turvalisust ja hindab eneseteostust, nagu  me kõik. 

Ta on kogemustega ämmaemand, kes armastab oma tööd, teeb seda suure pühendumuse ja uhkustundega, nagu me kõik. Kuid ta on eriline… sest emadust ümbritsev salapärane mõju pole tema jaoks haihtunud, ta suudab ikka veel tunda aukartust ja imetlust lapse sündides. Ta usub tunnete, mõtete, toimingute ja reageerimiste kandumist veel sündimata lapsele, seepärast kiirgab temast häid ja ausaid tegusid. Tal on eriline oskus luua lapseootajatele sünnituspesa, kus ta ise on vaid toetaja, sisendades sünnitajale usku ise oma lapse sünnitamisega toime tulla. Ta peab oluliseks sünnituskogemuse tähtsust naise elus. Ta lubab lasta tunda sünnitajal üheksa kuud kestnud ootusaja kulminatsiooni ja annab aega perele nautida kallihinnalise uue elu algust. Temalt tuge ja abi soovijaid on kordi rohkem, kui ta jõuab vastu võtta.

Ta on loomuliku sünnituse järjekindel toetaja, näidates enda jaoks olulistes väärtustes eeskuju ka teda ümbritsevatele kolleegidele. 26 aastat on ta olnud  hinnatud ämmaemand Paides, Fertilitases ning Pelgulinna Sünnitusmajas. Õppiva ja pidevalt ennast täiendava ämmaemandana on ta kolleegidele suureks eeskujuks. Juba nõukogude ajal olid tal ultraheli uuringu tegemise oskused.

Ta on esimene Eesti Vabariigi vesisünnituse tippspetsialist. Ta on veennud ja välja õpetanud paljusid kolleege, sisendades usku, et vesisünnitus pole mitte veidrike nurgatagune algatus, vaid üks turvalisemaid normaalse sünnituse viise. Vesi on tema jaoks universaalsemaid sünnituse abivahendeid, mida ta soovitab naistele ja innustab ka kolleege rohkem vesisünnitusi vastu võtma.
Tänu tema kõrgel professionaalsel tasemel pakutavale ämmaemanda iseseisvale vastuvõtule, julgeti anda ka kõigile teistele juba töötavatele ja alustavatele kolleegidele iseseisva ämmaemandusteenuse võimalus riiklikul tasandil. Tema rahulikkus, usalduslikkus ja ämmaemandatarkus on toonikuks, mida naised vajavad sünnitusel ja meie kõik tema kolleegidena.